Pralinky (přehled)

pralinky od Lenky na talířku
Na skořápky i náplně používám tu nejlepší belgickou čokoládu značky Belcolade (z kakaových bobů z Ecuadoru, Peru, Venezuely). V náplních jsou jen čerstvé přísady, žádné náhražky.

Náplně mám jak ovocné (jahoda, malina, mango), tak klasické (karamel, káva, lískooříškový nugát). Sbíhají se vám sliny? Mrkněte níže na přehled pralinek.

logo-Belcolade_small.png

Pralinky (přehled)

Skořápka je z bílé čokolády (34%) nebo z hořké (64%). Náplň obsahuje: malinové pyré, bílá čokoláda, smetana, máslo, med.
Skořápka je z bílé čokolády (34%) nebo z mléčné (44%). Náplň obsahuje: jahodové pyré, bílá čokoláda, smetana, máslo, med.
Skořápka je z mléčné čokolády (44%) nebo z bílé (34%). Náplň obsahuje: bílá čokoláda, cukr, smetana, vanilkový lusk, máslo, sůl.
Skořápka je z hořké čokolády (64%). Náplň obsahuje: bílá čokoláda, zrnková mletá káva (jednodruhová 100% arabica BIO Peru), smetana, máslo, med.
Skořápka je z bílé čokolády (44%). Náplň obsahuje: bílá čokoláda, zrnková mletá káva (Havajský ořech), smetana, máslo, med.
Skořápka je z mléčné čokolády (44%). Náplň obsahuje: bílá čokoláda, zrnková mletá káva (jednodruhová 100% arabica BIO Peru), smetana, máslo, med, cukr.
Skořápka je z mléčné čokolády (44%). Náplň obsahuje: smetana, med, čerstvá šťáva z pomeranče, čerstvá šťáva z limetky, vanilkový lusk, mléčná čokoláda, irská whiskey.
Skořápka je z bílé čokolády (34%) nebo hořké (64%). Náplň obsahuje: čerstvá šťáva z pomeranče, pomerančová kůra, med, smetana, mléčná čokoláda, hořká čokoláda, zázvor.
Skořápka je z mléčné čokolády (44%). Náplň obsahuje: likér Amaretto, smetana, med, mléčná čokoláda, máslo.
Skořápka je z hořké čokolády (64%). Náplň obsahuje: perníkové koření, hořká čokoláda, smetana, máslo.
Skořápka je z mléčné čokolády (44%). Náplň obsahuje: světlý nugát, mléčná čokoláda, smetana.
Skořápka je z mléčné čokolády (44%)nebo z bílé (34%). Náplň: ovocný karamel obsahuje: maracuja, mango, cukr, smetana, bílá čokoláda,máslo.
Skořápka je z hořké čokolády(64%). Náplň: marcipán, kandovaný pomeranč, bílá čokoláda, smetana, Triple Sec.
Skořápka je z hořké čokolády (64%) nebo z bílé (34%). Náplň: Pistáciová pasta, smetana, bílá čokoláda, skořice.
Skořápka je z hořké čokolády (64%). Náplň: bílá čokoláda, anýz, badyán, máta, máslo, peprmintový likér.